KONST / Litografier / Färglitografi 13924144
nr 1392 4144
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 29/45, daterad 79, bladets mått: 70x52, yttermått inklusive ram: 83x65 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:38:45
26/4 19:12:45
100 kr
26/4 19:32:53
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim